Jak to się zaczęło?

Skąd pomysł?

 

Okrycie do zadań specjalnych

(...)Przyznam, że przed pierwszym użyciem miałam wątpliwości, czy Coverover sprawdzi się u nas, gdyż używamy fotelika o mniej typowych “kształtach”. Okazało się jednak, że to naprawdę uniwersalne okrycie i wraz z fotelikiem Bobike Maxi Tour tworzy dobraną parę.Fajne w Coverover jest to, że jego użycie nie ogranicza bezpieczeństwa dziecka. Nadal mamy możliwość dokładnego zapięcia pasów na dziecku nie na pelerynie. Używając np. kurtki czy grubej bluzy możemy mieć taką sytuację jak w foteliku samochodowym. Powstaną luzy, które obniżą stopień zabezpieczenia dziecka. Tu nie ma o tym mowy(...)Coverover pomyślano ponad to tak by nie przeszkadzał w czasie jazdy powiewając bezładnie na wietrze.

Pełna recenzja

Blog.wyprawamama.pl 6 marca 2015

Dla aktywnych rodziców

(...)Dzięki suwakom po bokach rozsuwanych po całości i zasuwanych do końca, dziecko może mieć ręce na wierzchu, lub schowane do środka. Peleryna jest na tyle szeroka, że nawet moja trzylatka wzrostu pięciolatki mieści się w niej swobodnie. Kiedy mocniej wiało, chowaliśmy ją w ten wiosenny pokrowiec rozsuwając jednocześnie środkowy suwak(...)Reasumując, Coverover zdaje egzamin na wszystkich polach. Dla aktywnych rodziców z aktywnym dzieckiem to strzał w dziesiątkę. Żałuję, że nie mieliśmy jej wcześniej, przydałaby się nam nie tylko na rowerze. Niewątpliwą zaletą pelerynki jest jej szeroka funkcjonalność. Nadaje się również do spacerówki, sanek czy jako koc piknikowy. Tak, dobrze czytacie, koc piknikowy!

Pełna recenzja

ale-mamo.blogspot.com 3 czerwca 2016

RunWithMum.pl

(...)Wystarczy zamontować śpiwór do fotelika rowerowego, przypiąć dziecko i założyć materiał przez głowę. Softshell, z którego jest wykonany, chroni przed wiatrem, a jednocześnie oddycha i zapewnia ciepło. Śpiworek zamyka dziecko w przyjemne gniazdko i eliminuje odwieczny dylemat każdej mamy, czy aby na pewno ubrała swoje dziecko odpowiednio do pogody. Dodatkowym elementem jest kaptur – na tyle duży, że można ubrać go bezpośrednio na kask. W bezdeszczowe dni zwija się go do kieszonki z kotkiem.(...)
Ale dla szybko przemieszczających się dzieciaków, które lubią towarzyszyć rodzicom w aktywnym wypoczynku, Coverover będzie lepszym wyborem.

Pełna recenzja

www.runwithmum.pl 3 czerwca 2016